Koronavirus

> Her finn du informasjon frå Hyllestad kommune om koronaviruset/Covid-19.

Har du spørsmål om koronavirus?  Ring den nasjonale publikumstelefonen til FHI 815 55 015, du finn òg mykje informasjon på FHI sin nettsider. eller på helsenorge.no sine sider. Bestilling av koronavaksine

 

Kontakt oss

Kontakt oss på Hyllestad skule:

Telefon: 57789550

Besøksadresse/postadresse: Lifjordvegen 6, 6957 Hyllestad

 

Leiing/administrasjon

 

Kristin Eimind - rektor Hyllestad skule

E-post: kristin.eimind@hyllestad.kommune.no

Telefon: 57789553/47281917

 

Marion Eimind - spes.ped.koordinator

E-post: marion.eimind@hyllestad.kommune.no

Telefon: 57789552

 

Kari Virkesdal - konsulent

E-post: kari.virkesdal@hyllestad.kommune.no

Telefon: 57789551

 

Kontaktlærarar 2021/2022

 

Anja Margrethe Forthun - kontaktlærar 1. klasse 

E-post: anja.margrethe.forthun@hyllestad.kommune.no

 

Linn Strandos - kontaktlærar 2. klasse og teamleiar 1. - 4. klasse

E-post: linn.strandos@hyllestad.kommune.no

 

Liv Irene Systad - kontaktlærar 3. klasse

E-post: liv.irene.systad@hyllestad.kommune.no

 

Beate Pedersen - kontaktlærar 5. klasse og teamleiar 5. - 7. klasse

E-post: beate.pedersen@hyllestad.kommune.no

 

Morten Askvik - kontaktlærar 6. klasse 

E-post: morten.askvik@hyllestad.kommune.no

 

Kari Nordbø Systad - kontaktlærar 7. klasse

E-post: kari.nordbo.systad@hyllestad.kommune.no

 

Anne-Jorun Dale - kontaktlærar 8. klasse og sosiallærar

E-post: anne-jorun.dale@hyllestad.kommune.no

 

Trude Hole - kontaktlærar 9. klasse

E-post: trude.hole@hyllestad.kommune.no

 

Marion Eimind - kontaktlærar 10. klasse og teamleiar 8. - 10. klasse

E-post: marion.eimind@hyllestad.kommune.no

 

Øystein Osland - kontaktlærar 10. klasse

E-post: oystein.osland@hyllestad.kommune.no

 

Faglærarar

 

Bjørnar Kristiansen - faglærar

E-post: bjornar.kristiansen@hyllestad.kommune.no

 

Bodil Sætevik - faglærar

E-post: bodil.saetevik@hyllestad.kommune.no

 

Eirin Borlaug - faglærar

E-post: eirin.borlaug@hyllestad.kommune.no

 

Elin Hatlem Nordbø - faglærar

E-post: elin.hatlem.nordbo@hyllestad.kommune.no

 

Frank Stølen - faglærar

E-post: frank.jarle.stolen@hyllestad.kommune.no

 

Frøydis Hauge Folkestad - faglærar og yrkesrådgjevar  

E-post: froydis.hauge.folkestad@hyllestad.kommune.no

 

Geir Sverre Ulvik - faglærar

E-post: geir.sverre.ulvik@hyllestad.kommune.no

 

Kristian Landro Hjelle - faglærar

E-post: kristian.landro.hjelle@hyllestad.kommune.no

 

Øyvind Rye Dybvik - faglærar musikk

E-post: oyvind.rye.dybvik@hyllestad.kommune.no

 

 

 

Fagarbeidarar

Gro Sissel Dale - fagarbeidar barne- og ungdomsarbeiderfaget

E-post: gro.sissel.dale@hyllestad.kommune.no

 

Hege Støyva - fagarbeidar barne- og ungdomsarbeiderfaget

E-post: hege.stoyva@hyllestad.kommune.no

 

Siv Helen Nordnes - fagarbeidar barne- og ungdomsarbeiderfaget

E-post: siv-helen.nordnes@hyllestad.kommune.no

 

Rudi Wolff - Elevassistent

E-post: rudi.andre.wolff@hyllestad.kommune.no