Kontakt oss

Telefonar

Sentralbordet 57 78 95 00

Opningstider kvardagar 09.00 - 14.00

 

Hyllestad legekontor - telefon 57 78 95 20 - mellom 09.00-10.30 og 12.30-13.30 alle kvardagar.

Legevakt 116117  /  57788509 hele døgnet.  Akutt hjelp - ring 113.

 

Hyllestad omsorgssenter | Eiklund sjukeheim  57 78 96 00

Hyllestad skule 57 78 95 50

 

Treng du hjelp utanom opningstid?

Vakttelefonar i Hyllestad kommune
Vakttelefonar i Hyllestad kommune
Type vaktDagtidHelgNettstad
Legevakt57 78 85 0957 78 85 09SYS-IKL
Teknisk vakt91 35 61 4990 14 79 10
Omsorgstenestene57 78 96 0057 78 96 00
Tannlege57 78 86 2291 55 21 58Tannlegeliste
Dyrlege57 78 95 5757 78 95 57

 

Tilsette i administrasjon og drift- og vedlikehald:

Tilsette i Hyllestad kommune
Morten AskvikOrdførar5778950598885997
Nesse, BenteRådmann5778950390064592
Solås, Elin GarnesKontor- og personalsjef5778950490507908
Gjervik, Marit HaugenSakshandsamar løn og personal57789502
Oppedal, ElseSekretær57789519
Bøe, IreneØkonomisjef57789511
Aven, ArnhildSkatteoppkrevjar57789507
Løland, RannveigKonsulent økonomiavdeling57789508
Hofland, Ragnhild RineSekretær økonomiavdeling57789510
Tverberg, Stig AronPlan og utviklingsjef5778954897010774
Jørgensen, Marius AaseIngeniør57789529
Blom, Idar FørdeIngeniør57789536
Hjelmeland, Bjørn IvarJordbrukssjef57789538
Hyenes, MargunBygningssjef57789530
Drøsdal, BjørnarBrannsjef5778952590880291
Borgarp, CatinkaSekretær plan og utvikling57789535
Hatlebrekke, KåreDrift- og vedlikehaldsleiar91356149
Hjelmeland, Jan HelgeVaktmeister/driftsoperatør41459276
Kverhellen, OddvinVaktmeister/driftsoperatør95426538
Tonning, AtleVaktmeister/driftsoperatør97530458
Høydal, Roy-Erik KjøsnesVaktmeister/vegvaktar
Lien, OlavVaktmeister Eiklund
Lundeland, Jens ChristianHelse- og omsorgsjef5778951595221405
Ness, Brite WallevikPsykiatrisk helsearbeidar5778951797022807
Høberg, MiriamLeiande helsesøster57789512
Nord, Ann ThereceManuellterapeut57789547
Einen, KariFysioterapeut57789514
Flage, GjermundOppvekstsjef5778954693218780
Solberg, SigridBiblioteksjef/kulturkonsulent57789541
Hatlem, Marit DaleSekretær bibliotek57789540
Thorsnes, RuneFlyktningkonsulent95200568
Nedrebø, Ole JakobKulturskulerektor5778954990170920
Hatlem, HildegunnRektor Hyllestad skule57789554
Eimind, KristinAssisterande rektor Hyllestad skule57789553
Virkesdal, KariSekretær Hyllestad skule57789551
Løland, Astrid DyrkornSpesialpedagog57789552
Nowak-Kunc, NataliaStyrar Hyllestad barnehage57789558
Dale, Rigmor StrømskagAssisterande barnehagestyrar57789555
Olianne Kristin ErdalRektor Hyllestad opplæringssenter45974484
Sognnes, MålfridLeiar heimetenestene57789600
Hege SolbergLeiar sjukeheim57789603
Bringeland, SisselSakshandsamar omsorgstenestene57789600
Jannicke AvenSakshandsamar omsorgstenestene57789600
Sirpa MarkkanenFysioterapeut57789600
Anne Merete TakleLeiar NAV55553333
Elisabeth BjånesJordmor57789513

 

E-post

postmottak@hyllestad.kommune.no

 

Postadresse til postmottak for dokument, brev og offisielle henvendingar:

Hyllestad kommune

6957 Hyllestad

 

 

 

Kart
Hyllestad kommunehus

 

 

 

 

 

Publisert av Elin Garnes Solås. Sist endra 24.01.2017 av Elin Garnes Solås

 

  • {{sprak.SprakNavn}} {{sprak.SprakNavn}}
{{sprakVariabler[s.stegnavn] }}
Krever innlogging: {{skjemainfo.SkjemaNavn}}
  • {{sprakVariabler[innlogging.InnloggingsTekst]}}

{{sprakVariabler["LoggInnEpost"]}}
*Feil brukernavn eller passord. Vennligst prøv igjen.
*Brukernavn kan ikke være tom
*Passord kan ikke være tom

{{sprakVariabler["GlemtPassordTekst"]}}

*Epostadressen er ikke registrert
vennligst vent...

Du vil straks motta en e-post med kode. Trykk på lenken i e-posten for å gå videre i prosessen

{{sprakVariabler["NullstillPassordTekst"]}}

Du vil snart motta en e-post med informasjon om aktivering av brukerkontoen din. Trykk på lenken i e-posten for å gå videre i prosessen

Kontoen din er nå aktivert, trykk på knappen under for å gå videre.

Aktiveringslenken du har trykket på er ikke lengre gyldig

  • {{sprak.SprakNavn}} {{sprak.SprakNavn}}
Fann du det du leitte etter?
 
 
Login for redigering